+48 884 38 38 41
SPLENDID
Nowoczesne, elastyczne i indywidualne treningi angielskiego dla dorosłych w Markach
Przed Tobą edukacja językowa nadążająca za zmieniającym się światem. 

To nie przypadek, że tu jesteś. Pewnie marzysz o rozwoju językowym, rozgadaniu się po angielsku i o tym wszystkim, co możesz osiągnąć dzięki znajomoci angielskiego. 

Niezależnie na jakim jesteś poziomie, ile masz lat i jakie masz doświadczenia językowe, SPLENDID jest dla Ciebie

Bardziej nowoczesnego, elastycznego i nastawionego na indywidualizm treningu językowego – nie można sobie wymarzyć.

 

SPLENDID to treningi językowe na miarę XXI wieku, który uwzględniają wszystkie Twoje potrzeby. Dowód? Zróbmy mały test.

✔️ Żyjesz ciągle w biegu, więc składanie deklaracji, żeby chodzić stacjonarnie na treningi językowe, jest zbyt ryzykowne? To znak, że potrzebujesz ELASTYCZNYCH treningów.

✔️ Na samą myśl o tematach zajęć cierpnie Ci skóra, bo przejadły Ci się nudne i bez polotu zagadnienia z podręczników i innych kursów? W takim razie potrzebujesz NOWOCZESNYCH tematów.

✔️ Chcesz rozwijać swój angielski z osobami podobnymi do Ciebie, które mają podobne cele i zainteresowania? INDYWIDUALNE podejście – to jest to, co pomoże osiągnąć Ci swój własny cel językowy.

Jesteś w dobrym miejscu! Poznaj edukację zmieniającego się świata!

 

W dużym skrócie SPLENDID to:

🍍ELASTYCZNA edukacja językowa

Wiemy doskonale, że potrzebujesz wolności w życiu. A o niej trudno mówić, gdy musisz złożyć deklarację uczęszczania na stacjonarne zajęcia. W SPLENDID wzięliśmy pod uwagę Twoją dynamikę życia. Nawet jeśli trafi Ci się wyjazd służbowy, prywatny, a nawet tymczasowa zmiana miejsca zamieszkania, możesz kontynuować z nami swoje treningi. Jak? Przez treningi online. Czy perspektywa nauki na zagranicznej plaży nie brzmi obiecująco?

🍍 NOWOCZESNE, ŚWIEŻE i wciągające tematy

Mózg włącza się, gdy ma styczność z informacjami, które lubi i które go interesują. I to jest nasz złoty sekret nauczania. Tematy rozmów dobieramy na podstawie Twoich zainteresowań. Work-life balance, długowieczność, filozofia hygge, Formuła 1, fizyka kwantowa, skandynawskie seriale kryminalne, AI, mindfulness? Uszyjemy idealne lekcje, by Twoje neurony szalały w każdej minucie treningu.

🍍 INDYWIDUALNE podejście do Twojego rozwoju
językowego

Prawda jest taka, że nie da się efektywnie uczyć dorosłych angielskiego w jednym stylu i w jeden sposób. Należy dokładnie poznać cele, zainteresowania, sposoby nauczania, doświadczenia językowe. Te informacje są kluczowe w uszyciu dla Ciebie i grupy podobnych do Ciebie słuchaczy, optymalnego programu. Nauka ma iść w parze z Twoimi potrzebami.

🍍 NOWOCZESNE nauczanie

Dogoniliśmy, a może nawet wyprzedziliśmy nauczanie na miarę XXI wieku. Do Twojej dyspozycji będą platformy i aplikacje, z którymi nauka wskoczy na jeszcze wyższą przyjemność. Efektywność w tym przypadku będzie niczym efekt uboczny, ale jakże pozytywny 😉

🍍ELASTYCZNA wiedza

Załóżmy, że niektóre z tematów zajęć mogą Cię bardziej interesować od innych. Podobnie jak w cateringu dietetycznym możesz wymienić dania, tak i u nas możesz wymienić niektóre zagadnienia na te, bardziej porywające Ciebie i Twoje neurony. Czy to oznacza, że ze SPLENDID nauka nie jest nigdy nudna, tylko porywająca? Śmiemy sądzić, że tak 🙂

🍍ESTETYCZNE materiały

Tak jak najpyszniejsze danie nie będzie aż tak smakować na plastikowym talerzyku, tak i nasza porcja wiedzy musi iść w parze z poczuciem estetyki. Materiały, które dostaniesz, cieszą oko, a przez to i mózg. 

🍍POZYTYWNE doświadczenia

Kiedy Twoje ciało jest zrelaksowane, a w jelitach – naszym drugim mózgu – trwa produkcja hormonów szczęścia, to włącza się automatyczny tryb szybkiego i lekkiego przyswajania wiedzy. Przyjemnie spędzasz czas, budujesz pozytywne skojarzenia z angielskim, czujesz się bezpiecznie i dobrze, a przy tym chłoniesz wiedzę jak gąbka. Fajnie!

Jeśli do tego momentu myślisz: „Brzmi dobrze”, to zobacz niżej, co jeszcze kryje się pod hasłem SPLENDID.

✔️ Zanim zaczniesz naukę, zaprosimy Cię do udziału w najlepszym z możliwych audytów językowych i przedtreningowych. Dzięki niemu poznamy Twój najlepszy styl uczenia się, doświadczenia językowe, ambicje, cele i zainteresowania. Twoje odpowiedzi pozwolą nam zaplanować optymalne dla Ciebie treningi, z którymi łatwiej osiągniesz swój sukces językowy.

✔️ Każde zajęcia to pozytywne doświadczenia do kolekcji. Tylko wyobraź sobie – nowoczesną przestrzeń do nauki, ludzie podobni do Ciebie, pyszna kawa i lektor, który niczym coach językowy motywuje Cię do rozwoju…

✔️ Otrzymasz od nas dostęp do aplikacji, z której aż chce się korzystać. A im częściej i chętniej będziesz z niej korzystać, tym wiedza szybciej i skuteczniej osadzi się w pamięci długotrwałej. 

✔️ Zobaczysz czarno na białym swoje umiejętności. W SPLENDID zadbaliśmy o mikropoświadczenia. To nowoczesne narzędzie do potwierdzania Swojej wiedzy, umiejętności i kompetencji zdobytych podczas treningów uznawane przez wielu pracodawców tzw “Open Batch” zarejestrowany w międzynarodowej bazie.

✔️ Będziesz częścią splendidowej społeczności. Nie tylko stacjonarnie, ale także wirtualnie – niezależnie od miejsca i czasu. SPLENDID stworzył przestrzeń, która nieco przypomina Facebooka. Wysyłanie wiadomości między uczestnikami, kontakt z lektorem, dzielenie się swoimi przemyśleniami, postępami… To miejsca od nas dla Ciebie, by jeszcze bardziej uprzyjemnić treningi językowe (także poza regularnymi zajęciami).

 

Jak Ci się podoba nasze holistyczne podejście do edukacji językowej zmieniającego się świata?

Zobacz, jakie treningi możesz wybrać w ramach SPLENDID:
I Want It All - General English
Dla tych, którzy chcą rozgadać się językowo tak po prostu, by korzystać z możliwości i uroków dzisiejszego świata 

30 treningów 

każdy trening to aż 120 minut

poziomy: od A1 do C1 

 

Kurs możesz realizować indywidualnie lub w grupie.

Let’s Get Down to Business- Business English
Dla tych, którzy potrzebują językowego boostera, by pewnie czuć się w pracy i wszelkich zawodowych sytuacjach

30 treningów 

każdy trening to aż 120 minut

poziomy od B1 do C1 

 

Kurs możesz realizować w grupie lub indywidualnie. 

Speaking Sprint - Kurs konwersacyjny
Dla tych, którzy potrzebują powera, by świetnie rozmawiać po angielsku

30 treningów 

każdy trening to aż 120 minut

poziomy: od A2/B1 do C1 

 

Kurs możesz realizować w grupie lub indywidualnie. 

Niezależnie od tego jaki trening językowy wybierzesz, otrzymasz nasz splendidowy zestaw edukacyjny:

– segregator z wkładem poziomu

– dostęp do platformy

– dostęp do aplikacji

– dostęp do dodatkowych wzmacniaczy online

 

”Dodatkowe wzmacniacze”? To splendidowe wspomagacze treningowe Ci kolejne boostery do rozwoju. To nasze nowoczesne rozwiązania, którymi będziemy Cię częstować podczas treningów, by efekt wow był murowany. Dziś nic więcej nie zdradzimy. Te wisienki na torcie zostawimy sobie dla tych, którzy klikną: DOŁĄCZ DO SPLENDID

 

To ten moment, aby podjąć decyzję. Czy odpuszczasz i oddalasz od siebie swoje marzenia? Czy może stawiasz teraz na siebie, swój rozwój i wypełniasz formularz, by dołączyć do drużyny SPLENDID?

Sukces językowy masz na wyciągnięcie palca:

UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ Z METODYKIEM SZKOŁY

KURSY JĘZYKOWE


Nowoczesne, licencjonowane kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych

OBOZY JĘZYKOWE


Niezapomniane obozy językowe dla dzieci i młodzieży z wieloma atrakcjami

WARSZTATY DLA DZIECI


Eksperymenty, doświadczenia, doskonała zabawa dla twojego dziecka które łączą zabawę z nauką