+48 884 38 38 41 biuro@asat.szkola.pl
OBOZY JĘZYKOWE

Zaplanuj swojemu dziecku przygodę marzeń!

Jako pasjonaci nauczania języka angielskiego czuliśmy, że musimy zadbać o naszych kursantów również w wakacje. Stąd decyzja, aby rozpocząć organizację obozów językowych, które nie tylko będą niesamowitą przygodą, ale również położą duży nacisk na rozwój umiejętności językowych w praktyce.

Dlaczego warto zapisać dziecko na nasze campy językowe?

-Każdy turnus to okazja, aby Twoje dziecko przełamało barierę językową i zaczęło swobodnie używać angielskiego w codziennej komunikacji.

-Na uczestników czekają ogromne tereny zielone, wysoki standard hotelu, zanurzenie w języku angielskim, program pełen atrakcji, mnóstwo aktywności, warsztatów i przede wszystkim dobrej zabawy.

-Nasza szkoła wpisana jest do Rejestru Organizatorów Turystyki, a wszystkie wyjazdy zgłaszamy do Kuratorium Oświaty.

-U nas zrealizujesz BON TURYSTYCZNY.

ZOBACZ RELACJĘ Z POPRZEDNICH EDYCJI NASZYCH OBOZÓW:

KURSY JĘZYKOWE

Nowoczesne, licencjonowane kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych

OBOZY JĘZYKOWE

Niezapomniane obozy językowe dla dzieci i młodzieży z wieloma atrakcjami

WARSZTATY DLA DZIECI

Eksperymenty, doświadczenia, doskonała zabawa dla twojego dziecka które łączą zabawę z nauką