SPEAK OUT

SPEAK OUT to kurs dedykowany dorosłym kursantom, którym zależy na wszechstronnym rozwoju umiejętności językowych. Kurs ten uwzględnia wszystkie potrzeby współczesnego ucznia języka angielskiego, a także zapewnia całe mnóstwo autentycznych, ciekawych i angażujących treści, zachęcających do dyskusji podczas lekcji.

Podczas kursu SPEAK OUT wykorzystujemy publikację Rodmap wyd. Pearson.
Roadmap to ośmiopoziomowy kurs general English dla studentów i osób dorosłych, który koncentruje się na szybkim i skutecznym rozwoju płynnej i poprawnej komunikacji, uwzględniając współczesne trendy w nauczaniu oraz zróżnicowane potrzeby zarówno grup, jak i indywidualnych uczniów.
Zaczerpnięto z oficjalnych materiałów kursu. Więcej na www.pearson.pl.

JAKI JEST KURS SPEAK OUT?
– komunikacyjny
– elastyczny – zawiera odpowiednią ilość materiałów podstawowych i dodatkowych
– nowoczesny – zawiera wiele ciekawych, angażujących rozwiązań cyfrowych
– skuteczny – każda lekcja i rozdział mają wyraźnie określone cele rozwojowe
– przyjazny kursantowi

SZCZEGÓŁY KURSU :
czas trwania: 2x 90 minut (tyg.)
zestaw kursanta
dedykowana platforma edukacyjna

Kwalifikacja do grupy odbywa się na podstawie krótkiej rozmowy poziomującej z metodykiem szkoły, po której wybieramy odpowiednią dla poziomu zaawansowania grupę.

UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ Z METODYKIEM SZKOŁY

Eksperymenty, doświadczenia, doskonała zabawa dla twojego dziecka!