KURSY ASAT JUNIORS
Nowoczesne kursy języka angielskiego dla dzieci 8-12 lat. Najlepszy wybór dla Twojego dziecka!
ASAT JUNIORS to seria kursów dedykowana naszym młodszych kursantom ze szkoły podstawowej.  Już na pierwszych etapach przygody z nauką języka angielskiego na słuchaczy czeka nie tylko nauka struktur językowych, ale też doskonała zabawa, rozwój praktycznej komunikacji oraz kompetencji przyszłości, dostosowanych i bardzo potrzebnych we współczesnym, dynamicznie zmieniającym się świecie. Na zajęciach nasi lektorzy wykorzystują różnorodne formy i techniki pracy. Korzystają z zasobów tradycyjnych oraz interaktywnych, aby lekcje były ciekawe i angażujące dla naszych kursantów.
Zobaczcie jakie kursy czekają na ASAT JUNIORS:
ASAT JUNIOR POPTROPICA ENGLISH ISLANDS
JUNIOR (2 i 3 klasa szkoły podstawowej)
Poptropica English Islands to 6-cio poziomowy kurs dla najmłodszych, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających uczniów. Seria skupia się na nauce komunikacji przy jednoczesnej dbałości o równomierny rozwój pozostałych sprawności językowych. Atrakcyjna i angażująca dzieci formuła, przyjaźni bohaterowie i szeroki wybór nowoczesnych rozwiązań i komponentów są gwarancją dobrej zabawy i skutecznej nauki.

Zaczerpnięto z oficjalnych materiałów kursu PEI. Więcej na www.pearson.pl.

JAKI JEST KURS JUNIOR POPTROPICA ENGLISH ISLANDS?

• nowoczesny, dedykowany uczniom w wieku 6-12 lat.
  • 6 poziomów zaawansowania (>A1 do A2+),
  • materiał na 3-5 godzin nauki w tygodniu,
  • opiera się o udoskonaloną metodykę 5P (Presentation, Practice, Production, Pronunciation, Personalisation),
  • zawiera różnorodne aktywności i ćwiczenia, piosenki i historyjki,
  • rozwija wiedzę o świecie i środowisku dzięki lekcjom międzyprzedmiotowym CLIL,
  • wspiera rozwój umiejętności XXI wieku,
  • przygotowuje dzieci do międzynarodowych egzaminów językowych,
  • wykorzystuje metodę blended learning.

SZCZEGÓŁY KURSU:
2x 60 minut (tyg.)+ pakiet bezpłatnych konsultacji
bogaty zestaw kursanta
dedykowana platforma interaktywna

ASAT JUNIOR GOLD EXPERIENCE
JUNIOR (szkoła podstawowa klasy 4-5)
Gold Experience 2ND Edition to druga edycja lubianego przez uczniów i cenionego przez nauczycieli kursu językowego, który perfekcyjnie łączy przygotowanie do międzynarodowych certyfikatów językowych Cambridge English Qualifications z rozwojem wszystkich sprawności językowych.

Dobór tematów spójny z zainteresowaniami młodzieży i nastolatków, autentyczny materiał wideo w każdym rozdziale, różnorodność ćwiczeń egzaminacyjnych w formie tradycyjnej i cyfrowej, prezentacje gramatyczne z funkcją edytowania treści to tylko niektóre z wyjątkowych cech nowej edycji kursu.

Zaczerpnięto z oficjalnych materiałów kursu GE. Więcej na www.pearson.pl.

JAKI JEST KURS JUNIOR GOLD EXPERIENCE?

• Dobór tematów spójny z zainteresowaniami nastolatków,
  • autentyczny materiał wideo w każdym rozdziale,
  • różnorodność ćwiczeń egzaminacyjnych w formie tradycyjnej i cyfrowej,
  • prezentacje gramatyczne z funkcją edytowania treści to tylko niektóre z wyjątkowych cech nowej edycji kursu.
  • Seria Gold Experience 2ND Edition to aż osiem poziomów zaawansowania

SZCZEGÓŁY KURSU: