PÓŁKOLONIE i WARSZTATY MARZEŃ

Zapewnij swojemu dziecku przygodę marzeń!

PÓŁKOLONIE i WARSZTATY MARZEŃ to dokładnie zaplanowany czas dla Twojego dziecka! Szczegółowo opracowane licencyjne programy zajęć gwarantują uczestnikom niezapomniane chwile, cudowne projekty i fantastyczne zabawy!

Jeśli jesteś rodzicem dziecka w wieku 5-12 lat, któremu chcesz zapewnić cudowny czas podczas wakacji lub ferii zimowych to dobrze trafiłeś!

Każdy turnus bogaty jest w doświadczenia, eksperymenty i praktyczne warsztaty. Pozwalamy dzieciom spełniać marzenia, uczyć się przez doświadczenie, poznawać, brudzić się, gdy trzeba, pracować w grupie i przede wszystkim doskonale się bawić! Oprócz zajęć programowych na uczestników czekają 3 posiłki dziennie, a także codzienne zajęcia outdoorowe i językowe.

Oto niezwykła okazja do tego, aby Wasze dzieci spędziły lato pełne przygód, nauki i zabawy podczas naszych letnich półkolonii! Tegoroczne turnusy WARSZTATÓW MARZEŃ zostały zaplanowane niezwykle starannie, aby zapewnić Waszym pociechom niezapomniane doświadczenia, dużą dawkę wiedzy i wspaniałą zabawę!

Oto co wyjątkowego przygotowaliśmy w tym roku specjalnie dla Waszych dzieci:

🧪 Laboratorium Wyobraźni – Doświadczenia Chemiczne i Fizyczne Fenomeny:

Dla małych odkrywców, którzy uwielbiają eksperymentować! Podczas tego turnusu dzieci będą przeprowadzać fascynujące doświadczenia chemiczne i fizyczne, odkrywając tajemnice natury i zjawisk naukowych.

🕺 Termin: 01.07.24r.-05.07.24r.

💰 Finansowi Ninja – Akademia Zarządzania i Oszczędzania dla najmłodszych:

Wprowadzenie dzieci w świat finansów w sposób ciekawy i zrozumiały. Dzieci będą uczyć się zarządzania pieniędzmi, planowania kieszonkowego budżetu oraz wartości oszczędzania w formie edukacyjnych gier i zabaw.

🕺 Termin: 19.08.24r.-23.08.24r.

🎉 Dlaczego warto zdecydować się na udział w letnich warsztatach?

🎨 Edukacja Przez Zabawę: Nasze półkolonie to nie tylko czas spędzony na zabawie i odpoczynku, ale również okazja do nauki w sposób przyjemny i kreatywny. Poprzez różnorodne zajęcia, nasze dzieci będą rozwijały umiejętności komunikacyjne, zdobywały nowe doświadczenia oraz poszerzały swoją wiedzę w przyjaznej i inspirującej atmosferze.

Na naszych uczestników jak zawsze czeka doskonała zabawa, twórcze i kreatywne projekty, prawdziwe eksperymenty, zagadki, zajęcia sportowe i outdoorowe oraz codzienne zajęcia językowe!

OTWIERAMY ZAPISY NA LETNIE WARSZTATY MARZEŃ 2024!

Każdy dzień to zupełnie nowa porcja doświadczeń i przygód opartych na licencjonowanych programach warsztatów.

Jakie tematy czekają na uczestników Warsztatów Marzeń LATO 2024?

Poniżej przedstawiamy ogólny program warsztatów zimowych:

LIPIEC 2024:

• TERMIN: 01.07.-05.07.
  • WIEK UCZESTNIKÓW: 5-12 lat
  • CZAS OPIEKI: 8:30-16:30
  • WYŻYWIENIE: 3 pełne posiłki
  • CENA: 750zł (5 dni) lub 160zł (1 wybrany dzień)

SIERPIEŃ 2024:

• TERMIN: 19.08.-23.08.
  • WIEK UCZESTNIKÓW: 5-12 lat
  • CZAS OPIEKI: 8:30-16:30
  • WYŻYWIENIE: 3 pełne posiłki
  • CENA: 750zł (5 dni) lub 160zł (1 wybrany dzień)

ZAPISZ SWOJE DZIECKO JUŻ DZIŚ I ZAPEWNIJ MU NIESAMOWITĄ LETNIĄ PRZYGODĘ!

ZOBACZ ZDJĘCIA Z NASZYCH WARSZTATÓW LATO 2022 ORAZ FERIE 2022:

Zapisz swoje dziecko na najlepsze półkolonie lub warsztaty w Markach!

Eksperymenty, doświadczenia, doskonała zabawa dla twojego dziecka!