+48 884 38 38 41 biuro@asat.szkola.pl
PÓŁKOLONIE i WARSZTATY MARZEŃ

Zaplanuj swojemu dziecku przygodę marzeń!

PÓŁKOLONIE i WARSZTATY MARZEŃ to dokładnie zaplanowany czas dla Twojego dziecka! Szczegółowo opracowane licencyjne programy zajęć gwarantują uczestnikom niezapomniane chwile, cudowne projekty i fantastyczne zabawy!

Jeśli jesteś rodzicem dziecka w wieku 6-13 lat, któremu chcesz zapewnić cudowny czas podczas wakacji lub ferii zimowych to dobrze trafiłeś!

Każdy turnus bogaty jest w doświadczenia, eksperymenty i praktyczne warsztaty. Pozwalamy dzieciom spełniać marzenia, uczyć się przez doświadczenie, poznawać, brudzić się, gdy trzeba, pracować w grupie i przede wszystkim doskonale się bawić! Oprócz zajęć programowych na uczestników czekają 3 posiłki dziennie, a także codzienne zajęcia outdoorowe i językowe.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z NASZYCH WARSZTATÓW LATO 2021 ORAZ FERIE 2022:
Zapisz swoje dziecko na najlepsze półkolonie lub warsztaty w naszym mieście!

PROGRAM ORAZ TERMINY WARSZTATÓW LATO 2022 POJAWIĄ SIĘ WKRÓTCE

KURSY JĘZYKOWE


Nowoczesne, licencjonowane kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych

OBOZY JĘZYKOWE


Niezapomniane obozy językowe dla dzieci i młodzieży z wieloma atrakcjami

WARSZTATY DLA DZIECI


Eksperymenty, doświadczenia, doskonała zabawa dla twojego dziecka które łączą zabawę z nauką