EXAM 4 TEACHERS
to nasz autorski kurs, który powstał z myślą o nauczycielach rożnych przedmiotów chcących podnieść swoje kwalifikacje do nauczania języka angielskiego w szkołach publicznych.

EXAM 4 TEACHERS

Dla kogo dedykowany jest kurs EXAM 4 TEACHERS?
-dla nauczycieli klas 1-3, którzy chcą rozpocząć naukę języka angielskiego
-dla nauczycieli różnych przedmiotów, którzy chcą rozpocząć prowadzenie lekcji w j.ang. w klasach dwujęzycznych

Kurs zakończony jest Egzaminem PTE.

Podczas kursu EXAM4TEACHERS wykorzystujemy publikację Rodmap wyd. Pearson oraz dodatkowe książki z arkuszami egzaminacyjnymi.
Roadmap to ośmiopoziomowy kurs general English dla studentów i osób dorosłych, który koncentruje się na szybkim i skutecznym rozwoju płynnej i poprawnej komunikacji, uwzględniając współczesne trendy w nauczaniu oraz zróżnicowane potrzeby zarówno grup, jak i indywidualnych uczniów.
Zaczerpnięto z oficjalnych materiałów kursu. Więcej na www.pearson.pl.

JAKI JEST KURS EXAM 4 TEACHERS?
– komunikacyjny
– elastyczny – zawiera odpowiednią ilość materiałów podstawowych i dodatkowych
– nowoczesny – zawiera wiele ciekawych, angażujących rozwiązań cyfrowych
– skuteczny – każda lekcja i rozdział mają wyraźnie określone cele rozwojowe
– przyjazny kursantowi

SZCZEGÓŁY KURSU :
czas trwania: 2x 90 minut (tyg.)
zestaw kursanta
dedykowana platforma edukacyjna

Kwalifikacja do grupy odbywa się na podstawie krótkiej rozmowy poziomującej z metodykiem szkoły, po której wybieramy odpowiednią dla poziomu zaawansowania grupę.

UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ Z METODYKIEM SZKOŁY