Wspólnie zadbamy o Twój sukces językowy!

Szkoła Językowa ASAT to miejsce, w którym niezależnie od wieku znajdziesz najlepszą ścieżkę swojego rozwoju językowego. SJ ASAT zrodziła się z pasji do skutecznego nauczania języka angielskiego, którą od wielu lat konsekwentnie realizujemy uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz poszukując rozwiązań edukacyjnych, które zapewnią naszym kursantom najlepszy możliwy rozwój językowy.

Stworzyliśmy spójną i przemyślaną ścieżkę edukacyjną naszych słuchaczy. Dzięki wykorzystaniu licencjonowanych metod nauczania, kursanci mogą liczyć na widoczny efekt swojej pracy.

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy dbają o wysoką jakość nauczania oraz dobrą atmosferę na zajęciach. Konsekwentnie dążymy do zapewnienia naszym kursantom skutecznej nauki języka angielskiego.

POZNAJ SWOJĄ DROGĘ DO SUKCESU JĘZYKOWEGO:
Jesteśmy jedynym Akredytowanym Centrum Metody Teddy Eddie, Savvy Ed oraz AVALON w Markach. Uczestniczymy w programie edukacyjnym English & More z wydawnictwem Pearson. Kształtujemy językowo dzieci od 2. roku życia, młodzież i dorosłych. To właśnie z nami możesz zacząć swoją przygodę z językiem angielskim jak i rozwijać zdobyte już umiejętności. Od wielu lat misją naszej szkoły jest skuteczna nauka języka angielskiego, a licencjonowane programy stoją na straży wysokich standardów naszych kursów. Wspólnie zadbamy o Twój sukces językowy. Dbając o wszechstronny rozwój naszych słuchaczy, prowadzimy kursy językowe przez okrągły rok, organizujemy także obozy językowe oraz warsztaty i wydarzenia dla dzieci.
POZNAJ OPINIE O NASZYCH KURSACH
Jestem zachwycona wspaniałą atmosferą panująca w szkole językowej ASAT. Zaangażowani lektorzy wykorzystujący nowoczesne metody pracy na zajęciach językowych, emanujący niesamowitą energią i z pasją!
Jeśli zastanawiasz się czy warto zapisać się do tej szkoły na zajęcia, odpowiadam: WARTO! ❤
Agnieszka I.

Serdecznie polecam zajęcia Teddy Eddie
Magda R.

Żetelna nauka przez dobrą zabawę i nauczyciele wkładający całe serce w naukę
Katarzynab D.

Przyjazna atmosfera, profesjonalne podejście do ucznia, świetna praca i dużo zabawy
Anna K.

Polecam! Dzieci uwielbiają Teddy Eddie, a ja widzę postępy
Ewelina D.

Szkoła tworzona przez prawdziwych profesjonalistów i pasjonatów, drugiej takiej nie znajdziecie! Gorąco polecam bo jest najlepsza!
Żana K.

Prawdziwy i wartosciowy angielski dla dzieci. A znajomi wątpili. I popelnili błąd.
Łucja S.

po prostu POLECAM!