ASAT TEEN

ASAT TEENS to seria kursów dedykowana nastolatkom. Dzięki doborowi tematów spójnych z zainteresowaniami nastolatków na naszych słuchaczy czeka nie tylko nauka struktur językowych, ale też doskonała zabawa, rozwój praktycznej komunikacji oraz kompetencji przyszłości. Na zajęciach nasi lektorzy wykorzystują autentyczne i aktualne materiały, które zachęcają do dyskusji, różnorodne formy i techniki pracy. Korzystają z zasobów tradycyjnych oraz interaktywnych, aby lekcje były ciekawe i angażujące dla naszych kursantów.
ASAT TEENS GOLD EXPERIENCE
TEEN (szkoła podstawowa klasy 7-8, liceum, technikum)
Gold Experience 2ND Edition to druga edycja lubianego przez uczniów i cenionego przez nauczycieli kursu językowego, który perfekcyjnie łączy przygotowanie do międzynarodowych certyfikatów językowych Cambridge English Qualifications z rozwojem wszystkich sprawności językowych.

Dobór tematów spójny z zainteresowaniami młodzieży i nastolatków, autentyczny materiał wideo w każdym rozdziale, różnorodność ćwiczeń egzaminacyjnych w formie tradycyjnej i cyfrowej, prezentacje gramatyczne z funkcją edytowania treści to tylko niektóre z wyjątkowych cech nowej edycji kursu.

Zaczerpnięto z oficjalnych materiałów kursu GE. Więcej na www.pearson.pl.

JAKI JEST KURS TTEN GOLD EXPERIENCE?

• Dobór tematów spójny z zainteresowaniami nastolatków,

• autentyczny materiał wideo w każdym rozdziale,

• różnorodność ćwiczeń egzaminacyjnych w formie tradycyjnej i cyfrowej,

• prezentacje gramatyczne z funkcją edytowania treści to tylko niektóre z wyjątkowych cech nowej edycji kursu.

• Seria Gold Experience 2ND Edition to aż osiem poziomów zaawansowania

SZCZEGÓŁY KURSU: