+48 884 38 38 41

Dołącz do naszego zespołu!

Szkoła Językowa ASAT to miejsce, w którym niezależnie od wieku znajdziesz najlepszą ścieżkę swojego rozwoju językowego. SJ ASAT zrodziła się z pasji do skutecznego nauczania języka angielskiego, którą od wielu lat konsekwentnie realizujemy uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz poszukując rozwiązań edukacyjnych, które zapewnią naszym kursantom najlepszy możliwy rozwój językowy.

Stworzyliśmy spójną i przemyślaną ścieżkę edukacyjną naszych słuchaczy. Dzięki wykorzystaniu licencjonowanych metod nauczania, kursanci mogą liczyć na widoczny efekt swojej pracy.

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy dbają o wysoką jakość nauczania oraz dobrą atmosferę na zajęciach. Konsekwentnie dążymy do zapewnienia naszym kursantom skutecznej nauki języka angielskiego.

    Prosimy o przesłanie plików formie pdf, docx, doc w maksymalnej wielkości do 3 MB