GDZIE UCZYMY?

Główna siedziba
ul. Kościuszki 35b, Marki

W naszej ofercie znajdziecie wyselekcjonowane kursy języka angielskiego dla dzieci od 2. roku życia, młodzieży i dorosłych. Korzystamy z licencjonowanych metod nauczania i nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych, aby zapewnić naszym kursantom wysoką jakość usług edukacyjnych, stały wzrost motywacji, skuteczną naukę oraz sukces językowy.

Nasze kursy:
-zapewniają kursantom nowoczesną i kompleksową edukację językową
-dbają o wszechstronny rozwój umiejętności
-skupiają się na praktycznym wykorzystaniu języka
-kształtują kompetencje przyszłości
-posiadają bogate pakiety edukacyjne

-przygotowują do międzynarodowych Egzaminów Językowych PEIC

Zasady licencyjne oraz programy partnerskie stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli.

Zespół Szkół nr 2 w Markach ul. Wczasowa 5, 05-100

UWAGA! Od września 2023r. zapraszamy uczniów ZS2 Marki do nowego oddziału naszej szkoły przy ul. Wczasowej 10A

Dla uczniów ZS2 w Markach prowadzimy kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży uczęszczającej do tej placówki. Nasi lektorzy zabierają dzieci ze świetlicy szkolnej i odprowadzają do szkoły po lekcjach. Zajęcia staramy się zawsze dopasować do planu lekcji uczniów. Prowadzimy tu zajęcia: Teddy Eddie, Savvy Ed, JUNIOR, TEEN

Przedszkole Wyspa Skarbów
ul. Skarbka z Gór 142 B 03-287 Warszawa

Na terenie Przedszkola Wyspa Skarbów organizujemy zajęcia języka angielskiego prowadzone licencjonowaną metodą Teddy Eddie wyłącznie dla dzieci uczęszczających do tej placówki. Prowadzimy tu kursy: Teddy Eddie (2-7 lat)

Przedszkole Dziecięcy Raj II
Ul. Piłsudskiego 180, 05-270 Marki

Na terenie Przedszkola DRII organizujemy zajęcia języka angielskiego prowadzone licencjonowaną metodą Teddy Eddie wyłącznie dla dzieci uczęszczających do tej placówki. Prowadzimy tu kursy: Teddy Eddie (2-7 lat)

Przedszkole Sportowa Kraina
ul. Skarbka z Gór 116 C, Warszawa

Na terenie Przedszkola Sportowa Kraina organizujemy zajęcia języka angielskiego prowadzone licencjonowaną metodą Teddy Eddie wyłącznie dla dzieci uczęszczających do tej placówki. Prowadzimy tu kursy: Teddy Eddie (2-7 lat)

W ramach organizacji programowych zajęć języka angielskiego, współpracujemy także z placówkami publicznymi i niepublicznymi: Przedszkola Pluszowy Miś w Markach i Radzyminie, Domowe Przedszkole w Markach, Przedszkole i Żłobek Pastelowy Gaj w Markach, Autorska Szkoła i strefa terapii ZUSKA w Markach oraz Żłobek Nasze Skarby w Markach.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami w ramach organizacji dodatkowych zajęć języka angielskiego na terenie szkoły lub przedszkola Twojego dziecka to zapraszamy do kontaktu! Zapewnimy Wam licencjonowane kursy, bogate zestawy kursanta oraz ambitne programy nauczania.

Odbierz bezpłatne zaproszenie na zajęcia pokazowe Teddy Eddie w roku szkolnym 2023/2024