W tym roku jak zawsze przygotowaliśmy dwa turnusy wypełnione po brzegi programem językowym i rekreacyjnym. Na cel naszych obozów wybraliśmy elegancki hotel w Olsztynie, otoczony lasami i jeziorami, z własnym basen i strefą rozrywkową.

I turnus 10.07.-16.07. Olsztyn
II turnus 24.07.-30.07. Olsztyn

Cena za turnus: 1890 zł

DOKĄD JEDZIEMY? Hotel Manor, Olsztyn

KIEDY? Jak zawsze mamy dla Was DWA TURNUSY:
10.07.-16.07.
24.07.-30.07.

Co czeka na naszych uczestników?

Na miejscu, oprócz cudownych Mazurskich krajobrazów na uczestników czekają dodatkowe udogodnienia takie jak:
kryte baseny
kręgielnia
stół do bilarda i ping ponga
piłkarzyki
wyznaczone kąpielisko z plażą i opieką ratownika

W programie m.in.:
codzienne zajęcia językowe
gry terenowe
zajęcia outdoorowe
strzelanie z łuku
przejażdżki konne
warsztaty tematyczne oraz wiele innych!

Zapisy JUŻ TRWAJĄ!

JOIN OUR SUMMER CAMPS! 🙂

ZAPRASZAMY na niezapomniane obozy językowe ze Szkołą Językową ASAT!

Dlaczego warto zapisać dziecko na nasze campy językowe?

-Każdy turnus to okazja, aby Twoje dziecko przełamało barierę językową i zaczęło swobodnie używać angielskiego w codziennej komunikacji.

-Na uczestników czekają ogromne tereny na wyłączność, wysoki standard hotelu, zanurzenie w języku angielskim, program pełen atrakcji, mnóstwo aktywności, warsztatów i przede wszystkim dobrej zabawy.

-Nasza szkoła wpisana jest do Rejestru Organizatorów Turystyki, a wszystkie wyjazdy zgłaszamy do Kuratorium Oświaty.

-U nas zrealizujesz BON TURYSTYCZNY.

[/et_pb_text][/et_pb_column] [/et_pb_row] [/et_pb_section]