AVALON (kurs konwersacyjny)

AVALON to nowoczesna i skuteczna metoda nauczania, dzięki której uczestnicy kursu komunikują się z lektorem oraz sobą nawzajem w języku angielskim już od pierwszych zajęć. Kurs zawiera aktualne słownictwo oraz wprowadza je w pełnych zdaniach i pytaniach. AVALON to metoda nauki bezpośredniej (Direct Method for English), dzięki której kursanci uczą się mówić i myśleć w języku angielskim, ale także poznają gramatykę oraz umiejętności pisania i czytania niezbędne w codziennym użytkowaniu języka.

Jeśli masz chęć odejść od tradycyjnej formy pracy na rzecz czystej konwersacji to ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

SZCZEGÓŁY KURSU :
czas trwania: 2x 90 minut (tyg.)
dedykowane nagrania do kursu
zestaw kursanta

Kwalifikacja do grupy odbywa się na podstawie krótkiej rozmowy poziomującej z metodykiem szkoły, po której wybieramy odpowiednią dla poziomu zaawansowania grupę.

UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ Z METODYKIEM SZKOŁY