+48 884 38 38 41

Drodzy Kursanci,

W związku ze zbliżającym się zakończeniem kursów j.ang. w roku szkolnym 2021/2022, my również szykujemy się do sprawdzenia Waszych postępów edukacyjnych, aby przedstawić Wam rzetelny feedback n/t pracy i wzrostu umiejętności językowych każdego z Was.

Jak co semestr, w każdej grupie JUNIOR, TEEN, AVALON, SPEAK OUT planowany jest test końcowy oraz krótka rozmowa z metodykiem szkoły (Interview). 

W dniach 23.05.-03.06.2022r. odbędzie się Final Interview, czyli krótka rozmowa w języku angielskim mająca na celu sprawdzenie umiejętności kontrolowanego oraz spontanicznego komunikowania się w języku angielskim, reagowania w różnych sytuacjach życia codziennego, opisywania czy wyrażania opinii. 

Interview odbędzie w trakcie zajęć i zajmie ok. 5-7 min. Wszystko w dobrej atmosferze i bez egzaminacyjnego stresu:). 

Życzymy wspaniałych rezultatów!

Powodzenia na rozmowie:)