+48 884 38 38 41

Twoje dziecko nie ma jeszcze planów na wakacje? Zapisz je na obóz językowy ASAT Summer Camp!

Obiecujemy świetną zabawę, wartościowe spędzenie czasu oraz całkowicie naturalną naukę języka angielskiego.

Dołącz do nas i zobacz, jak Twoje dziecko rozwija swoje umiejętności językowe w przyjaznej i inspirującej atmosferze!

KONTAKT: 884 38 38 41

Dla kogo?

Dzieci w wieku 6-13 lat

Kiedy?
14-20 lipca 2024 r.
Gdzie?
Ośrodek Jansowo – Kuślin k. Poznania (wyjazd autokarem z Marek)

Czy chcesz, by Twoje dziecko….

spędziło wakacje kreatywnie?

odpoczęło od telefonu i komputera?

było bezpieczne i pod opieką wykwalifikowanych wychowawców?

budowało relacje z innymi i zdobyło nowych przyjaciół?

uczyło się języka, ale swobodnie, spontanicznie, bez podręcznika i wkuwania słówek?

Nasza szkoła obozy językowe organizuje już od 6 lat! Łącznie w naszych campach udział wzięło ok. 300 uczestników .

Jesteśmy wpisani do Rejestru Organizatorów Turystyki (nr 22544), a wszystkie wyjazdy zgłaszamy do Kuratorium Oświaty.  Dla Ciebie oznacza to, że jako rodzic możesz być pewna, że Twoje dziecko jest w najlepszych rękach.

Dlaczego nasze obozy są wyjątkowe?
Intensywna nauka języka

Nasze programy językowe zostały starannie opracowane przez doświadczonych nauczycieli, którzy z pasją podchodzą do nauczania. Codzienne zajęcia językowe skupiają się na naturalnej komunikacji, dzięki czemu dzieci szybko zdobywają pewność siebie w posługiwaniu się językiem i przełamują barierę językową.

Aktywności dostosowane do wieku i poziomu zaawansowania

Nasi uczestnicy podzieleni są na małe grupy według wieku oraz poziomu zaawansowania, co zapewnia indywidualne podejście do każdego uczestnika. Nie musisz się obawiać, że Twoje dziecko sobie nie poradzi – może liczyć na nasze wsparcie oraz elastyczność.

Kreatywne warsztaty i zabawy

Uczymy przez zabawę! W programie mamy mnóstwo kreatywnych warsztatów, gier językowych i projektów, które angażują dzieci i pomagają im rozwijać umiejętności językowe w przyjemny sposób. Zawsze podczas turnusu realizujemy większy, tajemniczy projekt, o którym rodzice dowiadują się na samym końcu 🙂

Aktywność na świeżym powietrzu

Nasze obozy to nie jest nauka w klasie – dzieci mają przede wszystkim aktywnie wypocząć i świetnie się bawić. Organizujemy liczne zajęcia sportowe, rekreacyjne, wycieczki i gry terenowe, które zapewniają dzieciom zdrowy ruch na świeżym powietrzu. Odkładamy telefony i skupiamy się na tym, co dzieje się tu i teraz. Możemy Ci obiecać, że Twoje dziecko nie będzie się nudzić!

Bezpieczne i komfortowe zakwaterowanie

Dbamy o komfort i bezpieczeństwo Twojego dziecka. Nasze obozy odbywają się w starannie wybranych ośrodkach, które oferują wygodne warunki i pełne wyżywienie. Dodatkowo posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki, a wszystkie nasze obozy zgłaszamy do Kuratorium Oświaty.

Wykwalifikowani wychowawcy

Nasza kadra to nie tylko doświadczeni pedagodzy i lektorzy, ale także rodzice, którzy doskonale rozumieją, w jaki sposób wspierać dzieci i angażować je w przygotowany program. I wiedzą, co znaczy dobra zabawa! 🙂

KONTAKT: 884 38 38 41

W tym roku wybieramy się do Ośrodka Jansowo – to malowniczo położony ośrodek stylizowany na XIX- wieczny dworek, otoczony lasami.
Cały budynek jest na naszą wyłączność, a pokoje uczestników są komfortowe oraz przestronne. Jedzenie jest domowe i pyszne!
W programie obozu m.in.:
 • pełne zanurzenie w języku angielskim – codzienne bloki językowe z podziałem na grupy, ponad 30 godzin języka angielskiego podczas turnusu!
 • gry terenowe i zajęcia outdoorowe, podchody, zabawy orientacyjne z mapą, geocaching
 • warsztaty tematyczne, plastyczne, techniczne, artystyczne i DIY
 • aktywności wieczorne m.in. ognisko z pieczeniem kiełbasek, zabawy taneczne, karaoke, konkursy muzyczne
 • wycieczki zewnętrzne
 • bogata infrastruktura sportowo-rekreacyjna wokół obiektu
 • zajęcia sportowe oraz team buildingowe
 • projekt końcowy
Cena: 2190 zł
 • W cenie:
  • przejazd autokarem w obie strony,
  • noclegi i wyżywienie (4 posiłki dziennie),
  • zajęcia programowe, terenowe, DIY, warsztaty
  • opieka wykwalifikowanych wychowawców,
  • bilety wstępu,
  • ubezpieczenie NNW
Zostaw kontakt, a oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące obozu!

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiej rejestracji. Zapewnij swojemu dziecku niezapomniane wakacje pełne nauki, zabawy i przygód!

Zapisz się już dziś!