+48 884 38 38 41
Sprawdź nasze kursy
POZNAJ NASZE KURSY
Posiadamy WYŁĄCZNĄ licencję do prowadzenia zajęć metodami: Teddy Eddie, Savvy Ed oraz AVALON. Dodatkowo, uczestniczymy w programie English & More dający kursantom pewność, że realizowany kurs językowy uwzględnia wszystkie potrzeby współczesnego słuchacza języka angielskiego oraz dba o wszechstronny rozwój umiejętności.

Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dzięki licencjonowanym metodom nauczania, gwarantujemy wyłącznie nowoczesne i skuteczne rozwiązania edukacyjne. Z nami nauczysz się mówić po angielsku już od pierwszych zajęć!

KURSY INDYWIDUALNE

Indywidualnie dobrany program kursu General lub Business English.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA?

 
Jeśli chcesz najpierw zobaczyć jak wyglądają nasze kursy to weź udział w bezpłatnej lekcji próbnej

<< LUB >>


Umów się na krótką rozmowę z metodykiem naszej szkoły, podczas której wspólnie dobierzecie najbardziej odpowiedni kurs.

JAK SIĘ ZAPISAĆ NA ZAJĘCIA?

Skorzystaj z naszego formularza online i w kilku krokach zapisz się na wybrany kurs języka angielskiego dla Ciebie lub Twojego dziecka lub odbierz zaproszenie na bezpłatną lekcję próbną i zobacz, który kurs wybrać. To dosłownie kilka minut, bez wychodzenia z domu.
CHCĘ PRZYJŚĆ NA BEZPŁATNĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ
CHCĘ POROZMAWIAĆ Z METODYKIEM SZKOŁY (dotyczy kursantów od 4. klasy szkoły podstawowej, młodzieży i dorosłych)
JEŚLI WIESZ JUŻ KTÓRY KURS JEST DLA CIEBIE NAJBARDZIEJ ODPOWIEDNI

to możesz to zrobić w kilku krokach bez wychodzenia z domu:

ZAPISZ SIĘ NA KURS I ZAGWARANTUJ SOBIE MIEJSCE W GRUPIE

KURSY JĘZYKOWE

Nowoczesne, licencjonowane kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych

OBOZY JĘZYKOWE

Niezapomniane, bogate językowo i pełne atrakcji obozy letnie dla dzieci i młodzieży 

WARSZTATY DLA DZIECI

Eksperymenty, doświadczenia i połączenie doskonałej zabawy z codziennymi zajęciami językowymi
ODBIERZ ZAPROSZENIE NA BEZPŁATNE LEKCJE POKAZOWE CZERWIEC 2022