+48 884 38 38 41
PÓŁKOLONIE i WARSZTATY MARZEŃ

Zaplanuj swojemu dziecku przygodę marzeń!

PÓŁKOLONIE i WARSZTATY MARZEŃ to dokładnie zaplanowany czas dla Twojego dziecka! Szczegółowo opracowane licencyjne programy zajęć gwarantują uczestnikom niezapomniane chwile, cudowne projekty i fantastyczne zabawy!

Jeśli jesteś rodzicem dziecka w wieku 5-12 lat, któremu chcesz zapewnić cudowny czas podczas wakacji lub ferii zimowych to dobrze trafiłeś!

Każdy turnus bogaty jest w doświadczenia, eksperymenty i praktyczne warsztaty. Pozwalamy dzieciom spełniać marzenia, uczyć się przez doświadczenie, poznawać, brudzić się, gdy trzeba, pracować w grupie i przede wszystkim doskonale się bawić! Oprócz zajęć programowych na uczestników czekają 3 posiłki dziennie, a także codzienne zajęcia outdoorowe i językowe.

W te wakacje wsiądziemy do wehikułu czasu, udamy się na PETmisję i wybierzemy w odwiedziny do Leśnych Skrzatów 😃 Brzmi tajemniczo? 😉 Kto z nami był, ten wie, że za tymi tajemnicami kryje się niesamowita przygoda 🙂 Na naszych uczestników jak co roku czeka mnóstwo doskonałej zabawy, prawdziwych eksperymentów, doświadczeń, zajęć outdoorowych i codziennych zajęć językowych!

OTWIERAMY ZAPISY NA LETNIE WARSZTATY MARZEŃ 2023!

Każdy dzień w każdym tygodniu to zupełnie nowa porcja doświadczeń i przygód wybranych z licencjonowanych programów.

Jakie tematy czekają na uczestników Warsztatów LATO 2022❓️

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program warsztatów dla poszczególnych turnusów:

TURNUS I

  • TERMIN: 10.07.-14.07. 
  • WIEK UCZESTNIKÓW: 5-12 lat 
  • CZAS OPIEKI: 8:30-16:30 
  • WYŻYWIENIE: 3 pełne posiłki

 

 

TURNUS II

  • TERMIN: 31.07.-04.08. 
  • WIEK UCZESTNIKÓW: 5-12 lat 
  • CZAS OPIEKI: 8:30-16:30 
  • WYŻYWIENIE: 3 pełne posiłki

 

 

 

 

ZOBACZ ZDJĘCIA Z NASZYCH WARSZTATÓW LATO 2021 ORAZ FERIE 2022: 

 

 

 

Zapisz swoje dziecko na najlepsze półkolonie lub warsztaty w Markach!

 

KURSY JĘZYKOWE


Nowoczesne, licencjonowane kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych

OBOZY JĘZYKOWE


Niezapomniane obozy językowe dla dzieci i młodzieży z wieloma atrakcjami

WARSZTATY DLA DZIECI


Eksperymenty, doświadczenia, doskonała zabawa dla twojego dziecka!