Magdalena Popławska

Założycielka i metodyk Szkoły Językowej ASAT.

Lektorka języka angielskiego. Licencjonowany nauczyciel metod Teddy Eddie, Savvy Ed oraz AVALON.

Opiekun oraz manager metody Teddy Eddie.

Certyfikowany trener szkoleniowiec.

Nauczycielka z powołania. Aktywna zawodowo optymistka. Uśmiechnięta perfekcjonistka.  Wyznaje zasadę, że aby móc wymagać od innych trzeba najpierw zacząć od siebie, co motywuje ją do stałego rozwoju warsztatu pracy. Ciągle poszukuje nowych rozwiązań edukacyjnych, a także skutecznych metod nauczania oraz uczenia się języków obcych, które sukcesywnie wprowadza do oferty Szkoły Językowej ASAT. Planuje lekcje tak, aby z jej zajęć każdy uczeń wyszedł z poczuciem odniesionego sukcesu.

Miała przyjemność prowadzić lekcje dla Carol Read, autorki wielu podręczników do nauki języka angielskiego, podczas jednej z jej nielicznych wizyt w Polsce.

Prywatnie mama Ignasia i Mai oraz wielka fanka klasyki bajek Disneya, filmów w reżyserii Guya Ritchiego oraz podróży po Polsce.

Szkoła Językowa ASAT jako jedyna w Markach posiada status Akredytowanego Centrum metod Teddy Eddie, Savvy Ed oraz AVALON, a także uczestniczy w programie partnerskim National Geographic Learning.

Patrycja Gutowska

Lektorka języka angielskiego na stałe mieszkająca w Edynburgu. W naszej szkole prowadzi kursy ONLINE.

Licencjonowany nauczyciel metod Teddy Eddie, Savvy Ed oraz AVALON.

Opiekun metody Teddy Eddie oraz Savvy Ed.

Teacher Trainer.

Pasjonatka literatury zarówno amerykańskiej jak i brytyjskiej, którą często wykorzystuje na swoich zajęciach. Nauczanie języka angielskiego daje jej poczucie spełnienia, zwłaszcza, gdy widzi efekty pracy z dziećmi i zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest tylko ich nauczycielem, ale częścią przygody z językiem angielskim.

Sylwia Bekier

METODYK SZKOŁY

Lektorka języka angielskiego.

Licencjonowany nauczyciel metod Teddy Eddie, Savvy Ed oraz AVALON.

Opiekun metody AVALON.

Zawodowo nauczycielka języka angielskiego w szkole podstawowej. Pracuje z dziećmi i młodzieżą, a także z dorosłymi. Swoją pracę wykonuje z pasją. Stale uczestniczy w różnych formach doskonalenia wzbogacając swój warsztat pracy. Prywatnie mama 3 wspaniałych dziewczynek. Interesuje się kulturą krajów anglojęzycznych oraz językiem hiszpańskim.

Małgorzata Sergej

KOORDYNATOR

Lektorka języka angielskiego.

Licencjonowany nauczyciel metody Teddy Eddie.

Zawodowo nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Praca z dziećmi daje jej mnóstwo radości i satysfakcji, nieustannie stawia nowe wyzwania oraz możliwości rozwoju. W Szkole Językowej ASAT ciągle zdobywa doświadczenie a wiedzę przekazuje najmłodszym przez zabawę, która jest kluczem do nauki.

Prywatnie mama Zosi i Gabrysi.

Svitlana Borovyk

Lektorka języka angielskiego.

Licencjonowany nauczyciel metody Teddy Eddie oraz AVALON.

Filolog języka angielskiego oraz tłumacz. Swobodnie posługuje się czterema językami obcymi. Praca lektora to jej pasją i powołanie. Uważa, że do najlepszych metod nauczania zaliczają się interesujące zajęcia, kreatywne myślenie i indywidualne podejście do ucznia. Nieustannie pracuje nad doskonaleniem swoich umiejętności i wzbogacaniem wiedzy z zakresu nauczania. Interesuje się kulturalnymi i językowymi osobliwościami Europy zachodniej. Bardzo lubi podróżować. Pragnie przekazać uczniom nie tylko swoją wiedzę ale i miłość do nowych odkryć i poszerzania horyzontów.

Martyna Chrapkowska

Sekretariat i administracja

Niezastąpiony opiekun lektorów oraz klienta.

Małgorzata Pukszta

Lektorka języka angielskiego.

Licencjonowany nauczyciel metody Teddy Eddie, Savvy Ed oraz AVALON.

Zawodowo zajmuje się nauczaniem języka angielskiego. Jest również trenerem szkoleniowcem biznesu. Pasjonatka nauczania, która swoją energią i podejściem do życia zaraża wszystkich uczniów i współpracowników. Niesamowicie kreatywna, odpowiedzialna oraz zaangażowana w każde zadanie. Wychowawca kolonijny. Prywatnie mama dwóch wspaniałych córek.

Magdalena Kozerska

Lektorka języka angielskiego.

Licencjonowany nauczyciel metody AVALON.
Native speaker of English.

Kacper Rudnik

Lektor języka angielskiego.

Licencjonowany nauczyciel metody Teddy Eddie oraz Savvy Ed.

Amerykanista Uniwersytetu Warszawskiego, który szczególną wagę przykłada do wymowy. Uczniom chce przekazać, iż nauka języka to nie tylko gramatyka i budowanie wypowiedzi, ale związana z nim kultura. W nauczaniu stawia na rozwijanie sprawności komunikacyjnych oraz przełamywanie barier w komunikacji bezpośredniej celem uzyskania swobody wypowiedzi. W konwersacji ceni kreatywność, oryginalność, poczucie humoru, nie lubi rutyny, jest otwarty na dyskusje. Uważa, iż interaktywny charakter lekcji determinuje szybsze efekty nauczania ucznia, a nierzadko zaskakuje nauczyciela i  pozwala rozwijać się również jemu. Fascynuje się szeroko pojętą popkulturą amerykańską, która jest tematem jego pracy dyplomowej. Jego pasje: kino, muzyka oraz literatura pozwalają uatrakcyjniać zajęcia z uczniami.

Aleksandra Zawadka

Oksana Vaschhyshyna