Magdalena Popławska 

Założycielka i metodyk Szkoły Językowej ASAT. 

Lektorka języka angielskiego. Licencjonowany nauczyciel metod Teddy Eddie, Savvy Ed oraz AVALON.

Opiekun oraz manager metody Teddy Eddie. 

Certyfikowany trener szkoleniowiec.  

Nauczycielka z powołania. Aktywna zawodowo optymistka. Uśmiechnięta perfekcjonistka.  Wyznaje zasadę, że aby móc wymagać od innych trzeba najpierw zacząć od siebie, co motywuje ją do stałego rozwoju warsztatu pracy. Ciągle poszukuje nowych rozwiązań edukacyjnych, a także skutecznych metod nauczania oraz uczenia się języków obcych, które sukcesywnie wprowadza do oferty Szkoły Językowej ASAT. Planuje lekcje tak, aby z jej zajęć każdy uczeń wyszedł z poczuciem odniesionego sukcesu.

Miała przyjemność prowadzić lekcje dla Carol Read, autorki wielu podręczników do nauki języka angielskiego, podczas jednej z jej nielicznych wizyt w Polsce. 

Prywatnie mama małego Ignasia oraz wielka fanka klasyki bajek Disneya, filmów w reżyserii Guya Ritchiego oraz podróży po Polsce. 


Szkoła Językowa ASAT jako jedyna w Markach posiada status Akredytowanego Centrum metod Teddy Eddie, Savvy Ed oraz AVALON, a także uczestniczy w programie partnerskim National Geographic Learning.Patrycja Gutowska 

Lektorka języka angielskiego. 

Licencjonowany nauczyciel metod Teddy Eddie, Savvy Ed oraz AVALON. 

Opiekun metody Teddy Eddie oraz Savvy Ed.  

Teacher Trainer.

Pasjonatka literatury zarówno amerykańskiej jak i brytyjskiej, którą często wykorzystuje na swoich zajęciach. Nauczanie języka angielskiego daje jej poczucie spełnienia, zwłaszcza, gdy widzi efekty pracy z dziećmi i zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest tylko ich nauczycielem, ale częścią przygody z językiem angielskim.


Sylwia Bekier

Lektorka języka angielskiego. 

Licencjonowany nauczyciel metod Teddy Eddie, Savvy Ed oraz AVALON. 

Opiekun metody AVALON.

Zawodowo nauczycielka języka angielskiego w szkole podstawowej. Pracuje z dziećmi i młodzieżą, a także z dorosłymi. Swoją pracę wykonuje z pasją. Stale uczestniczy w różnych formach doskonalenia wzbogacając swój warsztat pracy. Prywatnie mama 3 wspaniałych dziewczynek. Interesuje się kulturą krajów anglojęzycznych oraz językiem hiszpańskim. 


Ikebuoha Abanobi 

Native speaker of English. 

Licencjonowany nauczyciel metod Teddy Eddie oraz AVALON. 

A native speaker of English. Teacher at Szkoła Językowa ASAT. 

Freelancer writer and a social media content reviewer. A speaker of three foreign languages and a great fan of football and tennis. 


Alyona Kolganenko 

Lektorka języka angielskiego oraz rosyjskiego. 

Licencjonowany nauczyciel metody Teddy Eddie 

Absolwentka Uniwersytetu SWPSH. Posiada tytuł licencjata ze specjalizacją „Filolog Angielski, Tłumacz”. Pracuje jako lektor języka angielskiego i rosyjskiego w Szkole Językowej ASAT. Oprócz angielskiego biegle zna polski, ukraiński i rosyjski. Jest energiczną i pozytywną osobą, lubi swoją pracę i kontakt z ludźmi. Prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupowe. Jej lekcje są zawsze dobrze przygotowane i ciekawe zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Jest wymagająca, zaangażowana i zawsze uprzejma na zajęciach. Prowadzi kursy indywidualne i grupowe. Jest bardzo otwarta i miła; ponadto umie zmotywować do mówienia nawet najmniej gadatliwych uczniów. Z sukcesem łączy pracę ze studiami niestacjonarnymi na UW, dążąc do zdobycia nowych umiejętności, wiedzy i rozwoju kariery. 


Małgorzata Sergej 

Lektorka języka angielskiego. 

Licencjonowany nauczyciel metody Teddy Eddie. 

Zawodowo nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Praca z dziećmi daje jej mnóstwo radości i satysfakcji, nieustannie stawia nowe wyzwania oraz możliwości rozwoju. W Szkole Językowej ASAT ciągle zdobywa doświadczenie a wiedzę przekazuje najmłodszym przez zabawę, która jest kluczem do nauki.

Prywatnie mama Zosi i Gabrysi.Svitlana Borovyk 

Lektorka języka angielskiego. 

Licencjonowany nauczyciel metody Teddy Eddie oraz AVALON.

Filolog języka angielskiego oraz tłumacz. Swobodnie posługuje się czterema językami obcymi. Praca lektora to jej pasją i powołanie. Uważa, że do najlepszych metod nauczania zaliczają się interesujące zajęcia, kreatywne myślenie i indywidualne podejście do ucznia. Nieustannie pracuje nad doskonaleniem swoich umiejętności i wzbogacaniem wiedzy z zakresu nauczania. Interesuje się kulturalnymi i językowymi osobliwościami Europy zachodniej. Bardzo lubi podróżować. Pragnie przekazać uczniom nie tylko swoją wiedzę ale i miłość do nowych odkryć i poszerzania horyzontów.


Joanna Wojno 

Koordynator Szkoły Językowej ASAT. 

Niezastąpiony opiekun lektorów oraz klienta.

Absolwentka logistyki w Wojskowej Akademii Technicznej, studentka studiów magisterskich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Zawsze zapracowana – nie potrafi usiedzieć w domu. Uśmiechnięta, sympatyczna i kreatywna. W pracy jest zawsze dobrze zorganizowana i nie boi się nowych sytuacji. Uwielbia podróże, pasjonatka naturalnej pielęgnacji oraz dawnej motoryzacji – sama jeździ ponad 30-letnim francuskim samochodem.


Olga Sasin 

Sekretariat i administracja 

Absolwentka studiów administracyjnych. Od początku życia zawodowego związana z administracją.

Sympatyczna i zawsze pomocna.

Prywatnie mama trzech dorastających chłopców.

Uwielbia podróżować.

Interesuje ją malarstwo i rysunek.


Małgorzata Pukszta 

Lektorka języka angielskiego.

Licencjonowany nauczyciel metody Teddy Eddie, Savvy Ed oraz AVALON. 

Zawodowo zajmuje się nauczaniem języka angielskiego. Jest również trenerem szkoleniowcem biznesu. Pasjonatka nauczania, która swoją energią i podejściem do życia zaraża wszystkich uczniów i współpracowników. Niesamowicie kreatywna, odpowiedzialna oraz zaangażowana w każde zadanie. Wychowawca kolonijny. Prywatnie mama dwóch wspaniałych córek.  
Aleksandra Adamczyk

Lektorka języka angielskiego.

Licencjonowany nauczyciel metody Teddy Eddie oraz Savvy Ed.


Studentka nauczania języka angielskiego na UKKNJA na Uniwersytecie Warszawskim. Zamiłowana czytelniczka polskiej poezji rewolucyjnej, pasjonatka dobrego kina i teatru. Swoją wiedzę z języka angielskiego próbuje przekazać w zabawny i ciekawy sposób, jednocześnie cały czas starając się ją pogłębiać. Prywatnie mama ośmiorga zwierzątek :)
 Magdalena Kozerska 

Lektorka języka angielskiego.

Licencjonowany nauczyciel metody AVALON.
Native speaker of English. 


Kacper Rudnik 

Lektor języka angielskiego.

Licencjonowany nauczyciel metody Teddy Eddie.


Amerykanista Uniwersytetu Warszawskiego, który szczególną wagę przykłada do wymowy. Uczniom chce przekazać, iż nauka języka to nie tylko gramatyka i budowanie wypowiedzi, ale związana z nim kultura. W nauczaniu stawia na rozwijanie sprawności komunikacyjnych oraz przełamywanie barier w komunikacji bezpośredniej celem uzyskania swobody wypowiedzi. W konwersacji ceni kreatywność, oryginalność, poczucie humoru, nie lubi rutyny, jest otwarty na dyskusje. Uważa, iż interaktywny charakter lekcji determinuje szybsze efekty nauczania ucznia, a nierzadko zaskakuje nauczyciela i  pozwala rozwijać się również jemu. Fascynuje się szeroko pojętą popkulturą amerykańską, która jest tematem jego pracy dyplomowej. Jego pasje: kino, muzyka oraz literatura pozwalają uatrakcyjniać zajęcia z uczniami.Aleksandra Zawadka
(wkrótce pojawi się tu więcej informacji o lektorze)


Oksana Gontarska 

(wkrótce pojawi się tu więcej informacji o lektorze)


ASAT Team :)

creative, professional, hard-working, passionate, one of a kind!