Magdalena Popławska 

Założycielka i metodyk Szkoły Językowej ASAT. 

Lektorka języka angielskiego. Licencjonowany nauczyciel metod Teddy Eddie, Savvy Ed oraz AVALON.

Opiekun oraz manager metody Teddy Eddie. 

Certyfikowany trener szkoleniowiec.  

Nauczycielka z powołania. Aktywna zawodowo optymistka. Uśmiechnięta perfekcjonistka.  Wyznaje zasadę, że aby móc wymagać od innych trzeba najpierw zacząć od siebie, co motywuje ją do stałego rozwoju warsztatu pracy. Ciągle poszukuje nowych rozwiązań edukacyjnych, a także skutecznych metod nauczania oraz uczenia się języków obcych, które sukcesywnie wprowadza do oferty Szkoły Językowej ASAT. Planuje lekcje tak, aby z jej zajęć każdy uczeń wyszedł z poczuciem odniesionego sukcesu.

Miała przyjemność prowadzić lekcje dla Carol Read, autorki wielu podręczników do nauki języka angielskiego, podczas jednej z jej nielicznych wizyt w Polsce. 

Prywatnie mama małego Ignasia oraz wielka fanka klasyki bajek Disneya, filmów w reżyserii Guya Ritchiego oraz podróży po Polsce. 


Szkoła Językowa ASAT jako jedyna w Markach posiada status Akredytowanego Centrum metod Teddy Eddie, Savvy Ed oraz AVALON, a także uczestniczy w programie partnerskim National Geographic Learning.Patrycja Gutowska 

Lektorka języka angielskiego. 

Licencjonowany nauczyciel metod Teddy Eddie, Savvy Ed oraz AVALON. 

Opiekun metody Teddy Eddie oraz Savvy Ed.  

Pasjonatka literatury zarówno amerykańskiej jak i brytyjskiej, którą często wykorzystuje na swoich zajęciach. Nauczanie języka angielskiego daje jej poczucie spełnienia, zwłaszcza, gdy widzi efekty pracy z dziećmi i zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest tylko ich nauczycielem, ale częścią przygody z językiem angielskim.


Sylwia Bekier

Lektorka języka angielskiego. 

Licencjonowany nauczyciel metod Teddy Eddie, Savvy Ed oraz AVALON. 

Zawodowo nauczycielka języka angielskiego w szkole podstawowej. Pracuje z dziećmi i młodzieżą, a także z dorosłymi. Swoją pracę wykonuje z pasją. Stale uczestniczy w różnych formach doskonalenia wzbogacając swój warsztat pracy. Prywatnie mama 3 wspaniałych dziewczynek. Interesuje się kulturą krajów anglojęzycznych oraz językiem hiszpańskim. 


Ikebuoha Abanobi 

Native speaker of English. 

Licencjonowany nauczyciel metod Teddy Eddie oraz AVALON. 

A native speaker of English. Teacher at Szkoła Językowa ASAT. 

Freelancer writer and a social media content reviewer. A speaker of three foreign languages and a great fan of football and tennis. 


Alyona Kolganenko 

Lektorka języka angielskiego oraz rosyjskiego. 

Licencjonowany nauczyciel metody Teddy Eddie 

Absolwentka Uniwersytetu SWPSH. Posiada tytuł licencjata ze specjalizacją „Filolog Angielski, Tłumacz”. Pracuje jako lektor języka angielskiego i rosyjskiego w Szkole Językowej ASAT. Oprócz angielskiego biegle zna polski, ukraiński i rosyjski. Jest energiczną i pozytywną osobą, lubi swoją pracę i kontakt z ludźmi. Prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupowe. Jej lekcje są zawsze dobrze przygotowane i ciekawe zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Jest wymagająca, zaangażowana i zawsze uprzejma na zajęciach. Prowadzi kursy indywidualne i grupowe. Jest bardzo otwarta i miła; ponadto umie zmotywować do mówienia nawet najmniej gadatliwych uczniów. Z sukcesem łączy pracę ze studiami niestacjonarnymi na UW, dążąc do zdobycia nowych umiejętności, wiedzy i rozwoju kariery. 


Małgorzata Sergej 

Lektorka języka angielskiego. 

Licencjonowany nauczyciel metody Teddy Eddie. 

Zawodowo nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Praca z dziećmi daje jej mnóstwo radości i satysfakcji, nieustannie stawia nowe wyzwania oraz możliwości rozwoju. W Szkole Językowej ASAT ciągle zdobywa doświadczenie a wiedzę przekazuje najmłodszym przez zabawę, która jest kluczem do nauki.

Prywatnie mama Zosi i Gabrysi.Svitlana Borovyk 

Lektorka języka angielskiego. 

Licencjonowany nauczyciel metody Teddy Eddie.

Filolog języka angielskiego oraz tłumacz. Swobodnie posługuje się czterema językami obcymi. Praca lektora to jej pasją i powołanie. Uważa, że do najlepszych metod nauczania zaliczają się interesujące zajęcia, kreatywne myślenie i indywidualne podejście do ucznia. Nieustannie pracuje nad doskonaleniem swoich umiejętności i wzbogacaniem wiedzy z zakresu nauczania. Interesuje się kulturalnymi i językowymi osobliwościami Europy zachodniej. Bardzo lubi podróżować. Pragnie przekazać uczniom nie tylko swoją wiedzę ale i miłość do nowych odkryć i poszerzania horyzontów.


Anna Rosiak 

Lektorka języka angielskiego. 

Wymagająca, zaangażowana i pozytywna. Dla niej szklanka jest zawsze do połowy pełna, a znalezienie wyjścia z niełatwej sytuacji to tylko kwestia czasu i dobrej komunikacji.

Od wielu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą nad podniesieniem ich umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim. Jej uczniowie nie uczą się – systematycznie czytają. Sumiennie przygotowuje się do zajęć. Potrafi sprawnie aktywizować podopiecznych, nieustannie poszukuje nowych pomysłów i sposobów skutecznego i interesującego przekazywania wiedzy. Prowadzi zajęcia indywidualne oraz w małych grupach.

Ogromną satysfakcję przynosi jej systematyczna praca i osiągane postępy.

Specjalizuje się w przygotowywaniu młodych ludzi do egzaminów: szóstoklasisty, gimnazjalny, ósmoklasisty, maturalny.

Posiada Certyfikat English for BusinessIntermediate Level, Studentka Filologii angielskiej o specjalności nauczycielskiej.


Joanna Wojno 

Koordynator Szkoły Językowej ASAT. 

Niezastąpiony opiekun lektorów oraz klienta.

Absolwentka logistyki w Wojskowej Akademii Technicznej, studentka studiów magisterskich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Zawsze zapracowana – nie potrafi usiedzieć w domu. Uśmiechnięta, sympatyczna i kreatywna. W pracy jest zawsze dobrze zorganizowana i nie boi się nowych sytuacji. Uwielbia podróże, pasjonatka naturalnej pielęgnacji oraz dawnej motoryzacji – sama jeździ ponad 30-letnim francuskim samochodem.


Olga Sasin 

Sekretariat i administracja

ASAT Team :)

creative, professional, hard-working, passionate, one of a kind!