Magdalena Popławska 

Założycielka i metodyk Szkoły Językowej ASAT. Lektor języka angielskiego.

Opiekun metody Teddy Eddie. 

Certyfikowany trener szkoleniowiec.  

Nauczycielka z powołania. Aktywna zawodowo optymistka. Uśmiechnięta perfekcjonistka.  Wyznaje zasadę, że aby móc wymagać od innych trzeba najpierw zacząć od siebie, co motywuje ją do stałego rozwoju warsztatu pracy. Ciągle poszukuje nowych rozwiązań edukacyjnych, a także skutecznych metod nauczania oraz uczenia się języków obcych, które sukcesywnie wprowadza do oferty Szkoły Językowej ASAT. Liczy się dla niej człowiek. Miała przyjemność prowadzić lekcje dla Carol Read, autorki wielu podręczników do nauki języka angielskiego, podczas jednej z jej nielicznych wizyt w Polsce. 

Prywatnie mama małego Ignasia oraz wielka fanka klasyki bajek Disneya, filmów w reżyserii Guya Ritchiego oraz podróży po Polsce i wędrówek górskich. 



Patrycja Gutowska 

lektor języka angielskiego 

Pasjonatka literatury zarówno amerykańskiej jak i brytyjskiej, którą często wykorzystuje na swoich zajęciach. Nauczanie języka angielskiego daje jej poczucie spełnienia, zwłaszcza, gdy widzi efekty pracy z dziećmi i zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest tylko ich nauczycielem, ale częścią przygody z językiem angielskim.


Aleksandra Karśnicka 

lektor języka angielskiego

Studentka ostatniego roku studiów magisterskich filologii angielskiej w Instytucie Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Pasjonatka kreatywnego nauczania. To właśnie w Szkole Językowej ASAT rozwinęła swoje skrzydła. Cały czas poszukuje ciekawych pomysłów na interesujące lekcje poprzez udział w szkoleniach i konferencjach. Ze względu na swoją emocjonalną naturę do każdego ucznia podchodzi indywidualnie. Ambitna w swojej pracy, ponieważ stara się wyciągnąć od uczniów 100% swoich możliwości, tak aby wychodzili z zajęć z poczuciem odniesionego sukcesu. Twierdzi, że nie ma uczniów zdolnych i mniej zdolnych, ponieważ w każdym tkwi potencjał, który systematycznie należy odkrywać. Wiecznie uśmiechnięta optymistka, która stara się na każdym kroku zarażać pozytywną energią. 


Sylwia Bekier 

lektor języka angielskiego 

Zawodowo nauczycielka języka angielskiego w szkole podstawowej. Od kilku lat pracuje z dziećmi i młodzieżą,  a ostatnio także z dorosłymi. Swoją pracę wykonuje z pasją. Stale uczestniczy w różnych formach doskonalenia wzbogacając swój warsztat pracy. Prywatnie mama 3 wspaniałych dziewczynek. Interesuje się kulturą krajów anglojęzycznych, różnicami kulturowymi oraz językiem hiszpańskim.


Alyona Kolganenko 

lektor języka angielskiego oraz rosyjskiego 

Młoda nauczycielka języka angielskiego w Szkole Językowej ASAT, a także studentka filologii angielskiej na Uniwersytecie SWPS ze specjalizacją tłumaczeniową. Jest pasjonatką języków obcych – zna rosyjski, ukraiński, polski, angielski, hiszpański i odrobinę niemiecki. Prawdziwa odessyjka w sercu. Miłośniczka aktywnego stylu życia, ciekawych książek, wesołych filmów, żywej muzyki, miłego spędzania czasu z rodziną i kolegami oraz codziennego rozwoju. Będąc otwartą osobą, która lubi poznawać nowych ludzi, ceni indywidualność. Sądzi, że każdy powinien mówić chociaż w jednym obcym języku. 


Ikebuoha Abanobi 

native speaker of English 

A native speaker of English. Teacher at Szkoła Językowa ASAT. 

Freelancer writer and a social media content reviewer. A speaker of three foreign languages and a great fan of football and tennis. 




Joanna Wojno 

sekretariat i administracja 

Studentka logistyki przedsiębiorstw w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Cały czas zapracowana – nie potrafi usiedzieć w domu. Uśmiechnięta, sympatyczna i kreatywna. W pracy jest zawsze dobrze zorganizowana i nie boi się nowych sytuacji. Uwielbia podróże po świecie, psy i naturalne kosmetyki. Fanka dawnej motoryzacji – sama jeździ ponad 30-letnim francuskim samochodem 


Anna Rosiak  

lektor języka angielskiego

(wkrótce pojawi się tu więcej informacji o lektorze) 


Małgorzata Sergej 

lektor języka angielskiego

(wkrótce pojawi się tu więcej informacji o lektorze)  


Svitlana Borovyk 

lektor języka angielskiego

(wkrótce pojawi się tu więcej informacji o lektorze)