OFERTA KURSÓW 2020/2021


Nasza Szkoła jako JEDYNA w Markach posiada WYŁĄCZNĄ licencję do prowadzenia zajęć metodami:

-Teddy Eddie

-Savvy Ed

-AVALON

Dodatkowo, jako JEDYNI w Markach realizujemy program National Geographic Learning.


Co to oznacza w praktyce? Że możesz zacząć uczyć się u nas już od 1. roku życia! W swojej ofercie posiadamy zajęcia dla dzieci, młodzieży 

i dorosłych. Dzięki licencjonowanym metodom nauczania, gwarantujemy wyłącznie nowoczesne i skuteczne rozwiązania edukacyjne. 

Z nami nauczysz się mówić po angielsku już od pierwszych zajęć!


prev next

Wszyscy nasi kursanci mogą liczyć na bardzo spójną i dobrze przygotowaną metodycznie 

podstawową oraz alternatywną ścieżkę rozwoju swoich umiejętności językowych. PODSTAWOWA ŚCIEŻKA ROZWOJU uwzględnia rozpoczęcie nauki już od 1-ego roku życia.  Kliknij na miniaturkę zdjęcia, aby zobaczyć ścieżkę rozwoju ucznia Szkoły Językowej ASAT :)
OFERTA KURSÓW

ANGLOSMYKI (1-2 lata)
to rozwijające zajęcia języka angielskiego dla dzieci od 1. roku życia. W lekcjach uczestniczą rodzice, którzy wraz z dziećmi bawią się przy melodiach dobrze znanych angielskich piosenek oraz Nursery Rhymes.
Ideą zajęć jest wprowadzenie dzieci do świata języka angielskiego w przyjaznej atmosferze i otoczeniu bliskich osób. 

SZCZEGÓŁY: 1x 30 minut (tyg.) 

TEDDY EDDIE (2-7 lat) 
Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 - 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego  użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, kart obrazkowe. Autorki metody czerpały inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym. To one były pierwszymi, bardzo wymagającymi recenzentami. 

SZCZEGÓŁY: Teddy Eddie START: 2x 25 minut lub 1x 40 minut (tyg.),
       Teddy Eddie PLAY/ STANDARD: 2x 35 minut (tyg.),
       Teddy Eddie ABC/ SCHOOL: 2x 45 minut (tyg.)

SAVVY ED (7-10 lat) 

Savvy Ed to licencjonowana metoda nauczania dedykowana dzieciom, które ukończyły naukę na kursie Teddy Eddie. 

Savvy Ed jest bardzo ambitny. Dzieci, bądź co bądź jeszcze małe (7-10 lat), opanowują ogrom materiału. Równocześnie Savvy Ed jest bardzo przyjazny dla uczniów, nasz sukces polega na tym, że dzieci zupełnie nie zdają sobie sprawy z tego jaki wiele się uczą oraz ile od nich wymagamy. Nauka nie sprawia problemów dlatego, że bazujemy ich wiedzy i doświadczeniu językowym nabytym w poprzednich latach.


SZCZEGÓŁY: 2x 60 minut (tyg.)+ pakiet bezpłatnych konsultacji


ŚCIEŻKA ALTERNATYWNA DLA DZIECI 7-10 LAT 

NGL JUNIOR (7-10 lat)  

Program National Geographic Learning skupia się na pobudzeniu ciekawości poznawczej kursantów. Rozwija nie tylko umiejętności językowe, ale także kompetencje miękkie. NGL to skuteczne metody nauczania, program budujący motywację uczniów do nauki oraz podręczniki zawierające autentyczne teksty i tym samym wzbudzające ciekawość. Na naszych kursach NGL dzieci rozwijają umiejętność swobodnej komunikacji oraz krytycznego myślenia. 

SZCZEGÓŁY: 2x 60 minut (tyg.)+ pakiet bezpłatnych konsultacji

NGL JUNIOR/ TEEN (11-16 lat)  

Program National Geographic Learning skupia się na pobudzeniu ciekawości poznawczej kursantów. Rozwija nie tylko umiejętności językowe, ale także kompetencje miękkie. NGL to skuteczne metody nauczania, program budujący motywację uczniów do nauki oraz podręczniki zawierające autentyczne teksty i tym samym wzbudzające ciekawość. Na naszych kursach NGL dzieci rozwijają umiejętność swobodnej komunikacji oraz krytycznego myślenia.
Dzieci kwalifikowane są do grupy na podstawie testu poziomującego.

SZCZEGÓŁY: 2x 60 minut (tyg.)+ pakiet bezpłatnych konsultacji

ALTERNATYWNA ŚCIEŻKA DLA KURSANTÓW OD 14. ROKU ŻYCIA


EXAM TRACK (14<)

to ścieżka przygotowująca do Egzaminu Ósmoklasisty lub Egzaminu Maturalnego. Podczas kursu korzystamy z publikacji National Geographic Learning, które uzupełniamy najlepszymi dostępnymi na rynku zbiorami zadań egzaminacyjnych. 


SZCZEGÓŁY: 2x 60 minut (tyg.)+ pakiet bezpłatnych konsultacji


AVALON FOR TEENAGERS (16<) 

AVALON to nowoczesna i skuteczna metoda nauczania, dzięki której uczestnicy kursu komunikują się z lektorem oraz sobą nawzajem w języku angielskim już od pierwszych zajęć. Kurs zawiera aktualne słownictwo oraz wprowadza je w pełnych zdaniach i pytaniach. AVALON to metoda nauki bezpośredniej (Direct Method for English), dzięki której kursanci uczą się mówić i myśleć w języku angielskim, ale także poznają gramatykę oraz umiejętności pisania i czytania niezbędne w codziennym użytkowaniu języka.

To kurs idealny dla nastolatków, którym zależy na konwersacji oraz nauce w sposób zupełnie inny od szkolnego.

SZCZEGÓŁY: 2X 90 minut (tyg.) Jedne zajęcia prowadzone przez polskiego nauczyciela, drugie przez native speakera.

AVALON (18+)

AVALON to nowoczesna i skuteczna metoda nauczania, dzięki której uczestnicy kursu komunikują się z lektorem oraz sobą nawzajem w języku angielskim już od pierwszych zajęć. Kurs zawiera aktualne słownictwo oraz wprowadza je w pełnych zdaniach i pytaniach. AVALON to metoda nauki bezpośredniej (Direct Method for English), dzięki której kursanci uczą się mówić i myśleć w języku angielskim, ale także poznają gramatykę oraz umiejętności pisania i czytania niezbędne w codziennym użytkowaniu języka.
Jeśli masz chęć odejść od tradycyjnej formy pracy na rzecz czystej konwersacji to ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

SZCZEGÓŁY: 2X 90 minut (tyg.) Jedne zajęcia prowadzone przez polskiego nauczyciela, drugie przez native speakera.


ŚCIEŻKA ALTERNATYWNA 18+

GENERAL ENGLISH (18+)

Jeśli jednak angielski jest Wam potrzebny do pracy (Business English), aby przygotować się do wyjazdu lub po prostu macie chęć nauczyć się go indywidualnie to serdecznie zapraszamy do kontaktu- wybierzemy dla Was najlepszą opcję edukacyjną. 


Jeśli nie wiesz, który kurs będzie najlepszy dla Ciebie lub Twoich bliskich skontaktuj się z nami! 

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania!

lub napisz do nas maila:


HARMONOGRAM ZAJĘĆ TEDDY EDDIE 2019/2020 

dot. wyłącznie zajęć prowadzonych w siedzibie szkoły

Masz chęć pouczyć się angielskiego również w wakacje?

Koniecznie zapoznaj się z ofertą naszych unikalnych kursów LIPIEC- SIERPIEŃ 2019 :)  


TEA TIME 
to cykl spotkań towarzyskich, podczas których popijając oryginalną brytyjską herbatę, rozmawiamy o pogodzie, zainteresowaniach czy bieżących sprawach życia codziennego. Wspaniała atmosfera, pyszna herbata oraz świeże ciasteczka czynią TEA TIME wyjątkowym czasem efektywnie spędzonym na komunikacji w języku angielskim.  


GRAMMAR COURSE 
to intensywny kurs gramatyczny dla tych, którzy chcą przypomnieć sobie nie tylko podstawowe czasy i struktury.  Podczas spotkań odbywających się 3x w tygodniu powtórzymy oraz utrwalimy te bardziej i mniej lubiane zasady gramatyczne. 


BAJKOWY ANGIELSKI 

to nasze autorskie zajęcia oparte o klasykę bajek, baśni oraz literatury anglojęzycznej. Podczas każdego spotkania uczestnicy dosłownie przenoszą się w świat magii. 


WARSZTATY Z NATIVE SPEAKEREM 

to niesamowicie rozwijające swobodę komunikacji warsztaty językowe dla dzieci i młodzieży. 


BOOK & MORE  

to kurs dla tych, którzy swoją wiedzę lubią budować na tradycyjnych formach pracy z podręcznikiem. Warsztat językowy uczestników kursu będziemy rozwijać kładąc nacisk na wszystkie kluczowe umiejętności.


ZAJĘCIA INDYWIDUALNE 

czyli spotkania 1 lub 2 razy w tygodniu z polskim nauczycielem lub native speakerem. Program zajęć dopasowujemy do indywidualnych potrzeb kursanta. 


KURS WAKACYJNY LIPIEC 2019 rozpoczyna się 01.07. i trwa do 26.07. 

KURS WAKACYJNY SIERPIEŃ 2019 rozpoczyna się 29.07. i trwa do 23.08. z wyłączeniem tygodnia 12.-18.08.


GRAFIK ZAJĘĆ oraz CENNIK ZNAJDUJĄ SIĘ PONIŻEJ:

(kliknij na zdjęcie, aby powiększyć obraz)


 
 


DLA DOROSŁYCH: 

kursy języka angielskiego general English lub zajęcia komunikacyjne prowadzone licencjonowaną metodą AVALON. 

AVALON to nowoczesna i skuteczna metoda nauczania, dzięki której uczestnicy kursu komunikują się z lektorem oraz sobą nawzajem w języku angielskim już od pierwszych zajęć. Kurs zawiera aktualne słownictwo oraz wprowadza je w pełnych zdaniach i pytaniach. AVALON to metoda nauki bezpośredniej (Direct Method for English), dzięki której kursanci uczą się mówić i myśleć w języku angielskim, ale także poznają gramatykę oraz umiejętności pisania i czytania niezbędne w codziennym użytkowaniu języka.