ASAT

Szkoła językowa w Markach


SZKOŁA JĘZYKOWA ASAT                                         


Masz obawy przed mówieniem po angielsku? 

Szykujesz się do wyjazdu za granicę?  

A może po prostu interesujesz się nauką języków obcych i chcesz rozwinąć swoje umiejętności?


Razem z nami przełamiesz barierę w mówieniu, przygotujesz się do egzaminów, poznasz kulturę krajów anglojęzycznych, a także rozwiniesz swoje zainteresowania i umiejętności językowe. Naszą pasją, a zarazem misją jest skuteczne nauczanie języka angielskiego.


Szkoła Językowa ASAT to miejsce inne niż wszystkie. W naszej ofercie znajdziesz kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Naukę możesz zacząć już od 2. roku życia do...? Sky is the limit! Angielskiego z nami może nauczyć się każdy, niezależnie od wieku czy poziomu znajomości języka obcego. :) 


Posiadamy wyłączność na prowadzenie kursów licencjonowaną metodą Teddy Eddie (2-7 lat), Savvy Ed (7-10 lat) oraz AVALON (kursy dla młodzieży i dorosłych) na terenie Marek. Prowadzimy także przygotowanie do egzaminów oraz kursy ogólne. 


Głównym założeniem naszej szkoły od samego początku jest udostępnianie możliwości nauki języka angielskiego szerokiemu gronu dzieci, młodzieży oraz dorosłym. Zadanie to od lat staramy się konsekwentnie realizować.


ZAPRASZAMY DO NASZEJ SZKOŁY JĘZYKOWEJ! :)


Masz pytania? A może już wiesz, który kurs jest dla Ciebie? ZAPISZ SIĘ TERAZ :) 

Klikając 'Prześlij' wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności SJ ASAT.