ASAT

Szkoła językowa w Markach


SZKOŁA JĘZYKOWA ASAT                                         


Masz obawy przed mówieniem po angielsku? 

Szykujesz się do wyjazdu za granicę?  

A może po prostu interesujesz się nauką języków obcych i chcesz rozwinąć swoje umiejętności?


Razem z nami przełamiesz barierę w mówieniu, przygotujesz się do egzaminów, poznasz kulturę krajów anglojęzycznych, a także rozwiniesz swoje zainteresowania i umiejętności językowe. Naszą pasją, a zarazem misją jest skuteczne nauczanie języka angielskiego.


Szkoła Językowa ASAT to miejsce inne niż wszystkie.  W naszej ofercie znajdziesz kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Naukę możesz zacząć już od 1. roku życia do...? Sky is the limit! Angielskiego z nami może nauczyć się każdy, niezależnie od wieku czy poziomu znajomości języka obcego. :) 


Posiadamy wyłączność na prowadzenie kursów licencjonowaną metodą Teddy Eddie (2-7 lat), Savvy Ed (7-10 lat) oraz AVALON (kursy dla młodzieży i dorosłych) na terenie Marek. Prowadzimy także przygotowanie do egzaminów oraz kursy biznesowe i ogólne. 


Głównym założeniem naszej szkoły od samego jej początku jest nauczanie w sposób, w który sami chcielibyśmy być uczeni, aktywnie, z pomysłem, kreatywnie i skutecznie. Uczymy mówić i myśleć w języku angielskim, udostępniamy możliwość nauki języka szerokiemu gronu dzieci, młodzieży i dorosłym. Zadania te od lat staramy się konsekwentnie realizować.


ZAPRASZAMY DO NASZEJ SZKOŁY JĘZYKOWEJ! :)


Masz pytania? A może już wiesz, który kurs jest dla Ciebie? ZAPISZ SIĘ TERAZ :) 

Klikając 'Prześlij' wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności SJ ASAT.