Szkoła Językowa ASAT

licencjonowane kursy języka angielskiego w Markach

Razem z nami przełamiesz barierę w mówieniu, przygotujesz się do egzaminów, poznasz kulturę krajów anglojęzycznych, a także rozwiniesz swoje zainteresowania i umiejętności językowe. Naszą pasją, a zarazem misją jest skuteczne nauczanie języka angielskiego.

Niezapomniane, bogate językowo i pełne atrakcji obozy letnie dla dzieci i młodzieży

Eksperymenty, doświadczenia i połączenie doskonałej zabawy z codziennymi zajęciami językowymi

POZNAJ NASZE KURSY
Posiadamy WYŁĄCZNĄ licencję do prowadzenia zajęć metodami: Teddy Eddie, Savvy Ed oraz AVALON. Dodatkowo, uczestniczymy w programie English & More dający kursantom pewność, że realizowany kurs językowy uwzględnia wszystkie potrzeby współczesnego słuchacza języka angielskiego oraz dba o wszechstronny rozwój umiejętności.

Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dzięki licencjonowanym metodom nauczania, gwarantujemy wyłącznie nowoczesne i skuteczne rozwiązania edukacyjne. Z nami nauczysz się mówić po angielsku już od pierwszych zajęć!

Teddy Eddie

Licencjonowane kursy języka angielskiego dla dzieci 2-7 lat. Prawdziwa nauka połączona z doskonałą zabawą.

Savvy Ed

Licencjonowa kursy języka angielskiego dla dzieci 8-10 lat. Ambitna ścieżka nauki angielskiego dla dzieci.

JUNIOR

Nowoczesne kursy języka angielskiego dla dzieci w wieku 8-12 lat. Nauka komunikacji przy jednoczesnej dbałości o rozwój pozostałych umiejętności.

TEEN

Nowoczesne kursy języka angielskiego dla młodzieży 13-18 lat. Autentyczne materiały i treści spójne z zainteresowaniami nastolatków.

ADULT

Kursy konwersacyjne dla dorosłych. Szybki i skuteczny rozwój płynnej i poprawnej komunikacji w języku angielskim.

EXAM 4 TEACHERS

Jedyny kurs dla nauczycieli zakończony egzaminem PTE dającym uprawnienia do nauczania języka angielskiego w szkołach publicznych.

KURSY INDYWIDUALNE

Indywidualnie dobrany program kursu General lub Business English.

Jesteśmy AKREDYTOWANYM CENTRUM metody TEDDY EDDIE

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, kart obrazkowe. Autorki metody czerpały inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym. To one były pierwszymi, bardzo wymagającymi recenzentami.

Zajęcia prowadzone w siedzibie szkoły przy ul. Kościuszki 35b.

ZRÓWNOWAŻONA ŚCIEŻKA EDUKACYJNA
Niezależnie od wieku, w którym rozpoczynasz naukę, w naszej szkole czeka na Ciebie spójna i przemyślana ścieżka edukacyjna.

Let’s meet to talk!

Szkoła Językowa ASAT to miejsce inne niż wszystkie!
Szkoła Językowa ASAT zrodziła się z pasji do skutecznego nauczania języka angielskiego, którą od wielu lat konsekwentnie realizujemy uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz poszukując rozwiązań edukacyjnych, które zapewnią naszym kursantom najlepszy możliwy rozwój.

Stworzyliśmy spójną i przemyślaną ścieżkę edukacyjną naszych słuchaczy. Dbamy o wszechstronny rozwój naszych kursantów, skupiając się na kluczowej umiejętności swobodnej komunikacji w języku angielskim. Dzięki wykorzystaniu licencjonowanych metod nauczania, kursanci mogą liczyć na widoczny efekt swojej pracy.

Umów się na bezpłatną rozmowę z metodykiem, który pomoże Ci wybrać najbardziej skuteczną formę nauki.
Wspólnie zadbamy o Twój sukces językowy.

JAK SIĘ ZAPISAĆ NA ZAJĘCIA?

Skorzystaj z naszego formularza online i w kilku krokach zapisz się na wybrany kurs języka angielskiego dla Ciebie lub Twojego dziecka lub odbierz zaproszenie na bezpłatną lekcję próbną i zobacz, który kurs wybrać. To dosłownie kilka minut, bez wychodzenia z domu.
ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ I POZNAJ NASZE KURSY
ZAPISZ SIĘ NA KURS I ZAGWARANTUJ SOBIE MIEJSCE W GRUPIE
ZAPRASZAMY na niezapomniane obozy językowe ze Szkołą Językową ASAT!

Dlaczego warto zapisać dziecko na nasze campy językowe?

-Każdy turnus to okazja, aby Twoje dziecko przełamało barierę językową i zaczęło swobodnie używać angielskiego w codziennej komunikacji.

-Na uczestników czekają ogromne tereny na wyłączność, wysoki standard ośrodków, zanurzenie w języku angielskim, program pełen atrakcji, mnóstwo aktywności, warsztatów i przede wszystkim dobrej zabawy.

-Nasza szkoła wpisana jest do Rejestru Organizatorów Turystyki, a wszystkie wyjazdy zgłaszamy do Kuratorium Oświaty.

-U nas zrealizujesz BON TURYSTYCZNY.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ?

As simple As that!

lokalizacji

Wyspecializowanych lektorów

Zadowolonych klientów

Godzin zajęć tygodniowo

Wyposażonych sal dydaktycznych

AVALON TO NOWOCZESNA I SKUTECZNA METODA NAUCZANIA

Jeśli masz chęć odejść od tradycyjnej formy pracy na rzecz czystej konwersacji to ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

AVALON to nowoczesna i skuteczna metoda nauczania, dzięki której uczestnicy kursu komunikują się z lektorem oraz sobą nawzajem w języku angielskim już od pierwszych zajęć. Kurs zawiera aktualne słownictwo oraz wprowadza je w pełnych zdaniach i pytaniach. AVALON to metoda nauki bezpośredniej (Direct Method for English), dzięki której kursanci uczą się mówić i myśleć w języku angielskim, ale także poznają gramatykę oraz umiejętności pisania i czytania niezbędne w codziennym użytkowaniu języka.